Witamy visitor możesz log in or create an account

wydawnictwo dla kobiet

Zapraszam Cię do poznawania bogactwa naszego życia, obfitości naszej planety, piękna i wyjątkowości otaczających nas zjawisk.

Zapraszam do odkrywania Twoich możliwości, unikalnych talentów i pasji, do nazywania uczuć i zjawisk towarzyszących naszym życiowym wędrówkom.

Zapraszam do szukania i znajdowania odpowiedzi i rozwiązań, do odkopywania Twoich marzeń ukrytych w głębi serca, które nadal czekają na spełnienie.

Mam nadzieję, że dodam Ci otuchy i odwagi do bycia sobą i do działania zgodnego z Twoim własnym biciem serca.

Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj, że Twój spokój i równowaga są tak blisko i tak łatwo dostępne..., że są w Twoim zasięgu.

Mam nadzieję, ze zainspiruję Cię do dzielenia się Twoimi cennymi darami i talentami z tymi, którzy na te dary czekają i tak bardzo ich potrzebują.

Mam nadzieję, że właśnie dzisiaj zaświeci światełko radości w Twoim sercu, a ktoś zobaczy je dzisiaj w Twoich oczach.

Szukaj podpowiedzi.

Szukaj inspiracji.

Szukaj światła.

Jeżeli chciałabyś, by Twoja twórczość ujrzała światło dzienne, a słowa, którymi pragniesz się podzielić dotarły do tych wszystkich, którzy na nie czekają, skontaktuj się ze mną. Tutaj też jest miejsce dla Ciebie i dla Twoich dzieł.

Jesteś unikalna! Świat czeka właśnie na Ciebie. Świat potrzebuje Twojej Obecności. Kiedy jesteś szczęśliwa i pogodzona ze swoją drogą, swoim życiem i tym co prowadzi Cię przez życie świat wokół pięknieje i staje się szczęśliwszy.

Dlatego zapraszam do współpracy i współdziałania! Zapraszam do pomnażania dobra.