Witamy visitor możesz log in or create an account

Czas leci, biegnie, stoi, pędzi, wlecze się. Czas się rozciąga, kurczy, przyspiesza, ponagla, zatrzymuje się. Ucieka, przecieka…

Czas. Wielka tajemnica.

Ale jest Czas. Jest czas narodzin i jest czas śmierci. A w między… czasie jest czas na świeżość dziecięcego spojrzenia, na całkowite zaufanie ludziom, Bogu i światu, na zabawę z Aniołami.

Ale jest Czas. Jest czas na uczenie się siebie, sprawdzanie kim jestem, czas buntu i przekory młodości. Czas na marzenia, zmienianie świata, zapach pór roku i zapach pierwszej miłości. Jest czas na przyjaźnie „po grób” i nocne rozmowy. Jest czas na nieśmiałość i niecierpliwość, na drżenie serca i poezję. Jest czas na wiarę, która góry przenosi, na entuzjazm, zdobywanie wiedzy, na patrzenie w oczy i oczami duszy.

Ale jest Czas. Jest czas na miłość dojrzałą, wybór drugiego człowieka na wspólny czas. Jest czas na dawanie życia i uczestniczenie w cudzie małego człowieka. Jest czas przypominania sobie zachwytu nad życiem.

Jest czas na budzenie się razem i na zasypianie, na bliskość, rozmowy, na bycie razem. Jest czas kroczenia ramię w ramię w głąb życia, smakowania go, świętowania.

Jest czas na pracę, dzielenie się swoimi talentami z ludźmi. Jest czas na uczestnictwo w dorastaniu dzieci.

Ale jest Czas. Jest czas smutku i wybaczania. Czas zatrzymania się i zadumy nad życiem. Czas całowania wyżłobionych przez wspólny czas zmarszczek, czas ponownego wzięcia się za ręce, czas zostawienia przeszłości i zwrócenia się ku temu, co jeszcze nas czeka.

Ale jest Czas.

Czas na życie. Twój czas.

Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy strony mogą dodawać komentarze!