Witamy visitor możesz log in or create an account

Terapie i metody uzdrawiania

terapie metody sposobyNaturalne metody leczenia eliminują w sposób bardzo efektywny zarówno przyczyny jak i objawy istniejącej choroby, z którymi niejednokrotnie nie radzi sobie medycyna konwencjonalna. Najlepiej jednak zawczasu zapobiegać możliwym osłabieniom organizmu i pokusić się o zastosowanie prostych technik sprzyjających zdrowiu. To rozdział zarówno o zapobieganiu jak i leczeniu. 

Chromoterapia - wielobarwna paleta wrażeń

  • Ewa Suchoń-Larwa

Choć na co dzień żyjemy w świecie pełnym mnóstwa barw i mnogości ich odcieni, jednak przeważnie nie zwracamy uwagi na wpływ, jaki ma ich oddziaływanie na nasze zdrowie fizyczne i naszą równowagę psychiczną. Czasami pewnie zastanawiasz się, skąd u Ciebie nagle takie rozdrażnienie, skoro tak pięknie zaczął się Twój dzień. Rozejrzyj się dokładnie…

Czytaj więcej

Aromaterapia - leczenie zapachem

  • Ewa Suchoń-Larwa

Jest jedną z najłagodniejszych, najprzyjemniejszych i najsubtelniejszych metod wspierania procesu uzdrawiania, polegającą na leczeniu zapachem, przy wykorzystaniu naturalnych olejków eterycznych. Przy czym można ją stosować zarówno poprzez wdychanie jak i poprzez masaże czy kąpiele.

Czytaj więcej

Joga - praktyka dla zdrowia

  • Monika Kwik

Ciało odgrywa dla nas tak bardzo istotną rolę, dlatego joga poświęca uwagę oczyszczając je i tym sposobem uwalniając od wszelkich dolegliwości i chorób, które są wynikiem zaburzenia równowagi i przepływu energii w organizmie. Joga jest metodą, systemem przygotowującym do przebudzenia duchowego ale uczy również na temat zdrowia i ogólnej kondycji życiowej.

Czytaj więcej