Witamy visitor możesz log in or create an account

Laboratorium urody

"Laboratorium urody" dostarczy Ci wielu fachowych informacji i wyjątkowych receptur, zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych, do samodzielnego wykonania własnych kosmetyków, pozwalających w naturalny sposób zadbać o Twoje ciało ze szczególną dbałością o Twoje zdrowie.

Skuteczna kuracja na usuwanie przebarwień

  • Janina Barbara Suchoń

Głównymi przyczynami powstawania nieestetycznych przebarwień są problemy skórne związane z trądzikiem (plamy potrądzikowe), ekspozycja na słońce (promieniowanie UV aktywujące proces tworzenia melaminy – naturalnego barwnika), często też powstawanie przebarwień jest wynikiem stosowania syntetycznych kosmetyków.

Czytaj więcej

Naturalne i skuteczne kuracje przeciw wypadaniu włosów

  • Janina Barbara Suchoń

Piękne, gęste włosy to coś, co dla kobiety ma najistotniejsze znaczenie. W końcu to właśnie włosy są naszą niewątpliwą ozdobą i tzw. „pierwszym efektem” rzucającym się w oczy. Dzisiaj podpowiem Wam, co należy zrobić by wzmocnić włosy i zapobiec ich wypadaniu oraz jak powstrzymać proces wypadania włosów, gdy ten już się zaczął.

 

Czytaj więcej

Co z tym włosem?

  • Magdalena Rajman

Ile mamy na swoim koncie nie sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji włosów? Ile już odżywek, balsamów, szamponów przetestowałyście? Paradoksalnie nie jest nam łatwo w obecnych czasach znaleźć ten idealny produkt bądź sposób na nasze włosy. Istotną przyczyną może być zwyczajna nieznajomość ich… porowatości.

Czytaj więcej

Czysta skóra - naturalne glinki kosmetyczne

  • Magdalena Rajman

Właściwe i skuteczne oczyszczanie twarzy oraz skóry naszego ciała to podstawowy i najważniejszy krok w skutecznej pielęgnacji. Glinki kosmetyczne stają się coraz bardziej popularne, ze względu na ich naturalne bogactwo w pierwiastki oraz składniki mineralne, takie jak wapń, krzemień, magnez, żelazo oraz potas.

Czytaj więcej

Kąpiel relaksująca

  • Janina Barbara Suchoń

Czy zastanawiałaś się czasem, jak z prostego zabiegu higienicznego jakim jest kąpiel, zrobić prawdziwy rytuał o znaczeniu odprężająco-regenerującym, o działaniu głęboko relaksującym, pielęgnującym i wzmacniającym, czy nawet rytuał o charakterze prawdziwie duchowym?

Czytaj więcej