Witamy visitor możesz log in or create an account

Wydawnictwo dla kobiet... które pragną od życia więcej

wydawnictwo dla kobiet

Zapraszam Cię do poznawania bogactwa naszego życia, obfitości naszej planety, piękna i wyjątkowości otaczających nas zjawisk.

Zapraszam do odkrywania Twoich możliwości, unikalnych talentów i pasji, do nazywania uczuć i zjawisk towarzyszących naszym życiowym wędrówkom.

Zapraszam do szukania i znajdowania odpowiedzi i rozwiązań, do odkopywania Twoich marzeń ukrytych w głębi serca, które nadal czekają na spełnienie.

Mam nadzieję, że dodam Ci otuchy i odwagi do bycia sobą i do działania zgodnego z Twoim własnym biciem serca.

Mam nadzieję, że odkryjesz tutaj, że Twój spokój i równowaga są tak blisko i tak łatwo dostępne..., że są w Twoim zasięgu.

Mam nadzieję, ze zainspiruję Cię do dzielenia się Twoimi cennymi darami i talentami z tymi, którzy na te dary czekają i tak bardzo ich potrzebują.

Mam nadzieję, że właśnie dzisiaj zaświeci światełko radości w Twoim sercu, a ktoś zobaczy je dzisiaj w Twoich oczach.

Szukaj podpowiedzi.

Szukaj inspiracji.

Szukaj światła.

Jeżeli chciałabyś, by Twoja twórczość ujrzała światło dzienne, a słowa, którymi pragniesz się podzielić dotarły do tych wszystkich, którzy na nie czekają, skontaktuj się ze mną. Tutaj też jest miejsce dla Ciebie i dla Twoich dzieł.

Jesteś unikalna! Świat czeka właśnie na Ciebie. Świat potrzebuje Twojej Obecności. Kiedy jesteś szczęśliwa i pogodzona ze swoją drogą, swoim życiem i tym co prowadzi Cię przez życie świat wokół pięknieje i staje się szczęśliwszy.

Dlatego zapraszam do współpracy i współdziałania! Zapraszam do pomnażania dobra.

 

Dołącz do nas

Zostań naszym fanem na Facebooku